Skleníky z polykarbonátu

Boční hliníkový polykarbonátový skleník ke zdi 192 x 127 x 202 cm

Hliníkový skleník s boční stěnou z polykarbonátu o rozměrech 192 x 127 x 202 cm je praktický skleník pro umístění ke zdi, který je ideální pro ty, kteří chtějí pěstovat vlastní zeleninu, bylinky a květiny a přitom šetřit místo. Výhodou je i to, že odstíny bude skleník teplotně izolován. Skleník poskytuje rostlinám optimální klima pro jejich růst, vyšší teplotu a zvýšenou vlhkost vzduchu, což podporuje jejich růst a zlepšuje kvalitu produkce. Tento vysoký skleník je ideálním způsobem, jak pěstovat rajčata, papriky, salát, a dokonce i některé exotické rostliny.

Cena v době recenze: 6 170 Kč

Malý skleník ke zdi IDA 900 vhodný i na terasu nebo balkon

Malý nástěnný skleník IDA 900 je dokonalým doplňkem každé terasy nebo balkonu. Tento prémiový skleník ke zdi vyrábí společnost VITAVIA ze Spojeného království z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je vyrobeno z tepelně izolovaných polykarbonátových komůrkových desek o tloušťce 4 nebo 6 mm, v závislosti na zvolené variantě, a použitý polykarbonát je mimořádně kvalitní. Komůrková, vysoce kvalitní polykarbonát má silný UV filtr, což znamená, že se časem nedeformuje ani nežloutne, a je neuvěřitelně odolný i vůči těm nejdrsnějším klimatickým podmínkám.

Cena v době recenze: 8 789 Kč

Polykarbonátový zahradní skleník na rajčata IGEL TOMATO 4 x 2 m

Obloukový skleník IGEL TOMATO 4 x 2 m z polykarbonátu je nezbytnou výbavou každého nadšence do pěstování rajčat. Jeho mimořádně robustní rám je vyroben z pozinkovaných ocelových trubek o rozměrech 20 × 20 mm a tloušťce 1 mm, takže je opravdu odolný a pevný. Zasklení skleníku je z čirého polykarbonátu o tloušťce 4 mm s UV ochranou, která pomáhá zabránit křehnutí a žloutnutí zasklení. Polykarbonát skleník dokonale izoluje, pomáhá udržovat vyrovnanou teplotu a zajišťuje ideální klima pro vaše rajčata.

Cena v době recenze: 14 490 Kč

Levný zahradní skleník s podkladovým rámem 2 x 2 m

Tento prostorný skleník má vnitřní objem 6 029 m³ a pojme značné množství rostlin. Je ideálním řešením pro ochranu vašich rostlin před chladným počasím a dalšími nepříznivými klimatickými podmínkami. Odolný skleník je vyroben z polykarbonátových desek nejvyšší kvality a je tepelně izolován, aby rostliny nebyly vystaveny extrémním teplotám. Materiál rovněž nabízí vynikající odolnost proti UV záření, které chrání rostliny před škodlivými slunečními paprsky.

Cena v době recenze: 6 609 Kč

Polykarbonátový skleník ke zdi 255 x 130 cm

Skleník ke zdi VITAVIA IDA 3300 je prémiový výrobek původem z britských ostrovů. Je vyroben z robustních a eloxovaných hliníkových profilů, které jsou pro větší stabilitu ukotveny na ocelových příchytkách. V závislosti na zvolené variantě je zasklení tvořeno 4 nebo 6 mm silnými polykarbonátovými komůrkovými panely, které byly tepelně izolovány, což zajišťuje, že vaše rostliny budou mít optimální teplotu.

Cena v době recenze: 13 739 Kč

Obloukový zahradní skleník 4 x 3 m s polykarbonátem o tloušťce 6 mm

Polykarbonátový zahradní skleník IGEL ESTRAGON o rozměrech 4 x 3 m je ideální volbou pro milovníky zahradničení, kteří hledají robustní a dlouhotrvající pěstební prostor. Tento skleník je vyroben z mimořádně bytelných pozinkovaných ocelových trubek (ocelových tyčí) o rozměrech 20 x 20 mm a tloušťce 1 mm, což z něj činí spolehlivou a pevnou konstrukci. Zasklení skleníku je vyvedeno z čirého dutinkového (komůrkového) polykarbonátu o tloušťce 6 mm s UV ochranou, která zabraňuje jeho deformaci a žloutnutí.

Cena v době recenze: 21 270 Kč

Skleník antracitový 100x100x77 cm

Skleník antracitový o rozměru 100x100x77 cm je vhodným řešením jak na zahradu, ale také terasu či balkon. Je tak dostupnou záležitostí takřka pro každého, kdo si chce užít potěšení ze zahradničení. Je vyroben z odolného materiálu zajišťující stabilitu, bezproblémové užívání a dlouhou životnost. Nechybí ani zásadní možné větrání v rámci cirkulace pro zdárný růst rostlin ve skleníku. Zároveň jsou rostliny, semena, sazenice uvnitř skleníku chráněny před nepříznivým počasím. Dopřejte si pěstování a vlastní úrodu i na malé zahrádce či balkonu, a to prostřednictvím tohoto moderního skleníku.

Cena v době recenze: 2 549 Kč

Polykarbonátový skleník o rozměru 4×10 m

Jste vášnivým zahrádkářem? Je pěstování vaše hobby a chlouba? Pak oceníte pořízení tohoto praktického, kvalitního a dostatečně prostorného skleníku. Skleník polykarbonát Dekorhome o rozměru 4×10 m vyniká klasickým designem, kvalitním provedením, dostatkem vnitřního prostoru a dlouhou životností. Konstrukce skleníku je z pozinkované oceli. Zásluhou robustní konstrukce je zajištěna stabilita, pevnost, odolnost. Zasklení je z polykarbonátového materiálu, a to konkrétně polykarbonátových desek. V tomto směru si můžete zvolit jejich sílu a to 6, 8 či 10 mm. Pro snadný vstup do skleníku slouží prostorné dveře. Skleník je vybaven okny zajišťující cirkulaci pro zdárný růst rostlin.

Cena v době recenze: 61 664 Kč

Zahradní skleník IGEL ESTRAGON 8×3 m

Zahradní skleník IGEL ESTRAGON o rozměru 8×3 m skýtá vskutku dost místa pro užití si pěstitelské vášně, ale také efektivního způsobu vypěstování vlastní úrody. Tento skleník máte prakticky napořád. Základ tvoří kovová konstrukce skýtající náležitou stabilitu, pevnost. Zasklení je řešené odolnými a kvalitními polykarbonátovými deskami. Zásluhou toho skleník ochrání rostliny uvnitř před nepříznivým počasím, silným větrem, krupobitím, sněhem, mrazem apod. Polykarbonátové desky disponují UV ochranou. Snadný vstup do skleníku je zajištěn z přední i zadní části dveřmi. Díky tomu je skleník zároveň i průchozí. Uvnitř skýtá dostatek místa pro pěstování rostlin, zeleniny, bylinek apod.

Cena v době recenze: 25 790 Kč

Prostorný skleník s antracitovým rámem

Skleník s podkladovým rámem skýtá dostatek prostoru pro vaše zahradničení a užití si pěstitelských úspěchů v rámci vlastní sklizně. Polykarbonátový skleník skýtá dostatek prostoru uvnitř pro vaše zahradničení. Ochrání rostliny, sazeničky, semena před nepříznivým počasím, mrazem, větrem, deštěm apod. Nechybí větrací otvor zajišťující cirkulaci pro zdárný růst rostlin. Díky zahradnímu skleníku můžete sklízet prakticky po celý rok, máte vlastní úrodu v podobě čerstvé zeleniny v nejlepší kvalitě.

Cena v době recenze: 12 269 Kč

Skleník ke zdi s hliníkovou konstrukcí

Chcete si prodloužit možnost užití si zahradničení? Rádi byste sklízeli vlastní úrodu prakticky po celý rok? Skleník ke zdi s hliníkovou konstrukcí v antracitové barvě je efektivním řešením pro užití si pěstování vlastních bylinek, zeleniny, ale také květin. Zasklení je v podobě PC desek, která jsou průhledné a tím tak propouští dostatek potřebného světla ke zdárnému růstu rostlin, sazeniček. Pro náležitou cirkulaci vzduchu slouží střešní otvor. Střešní panely jsou upevněné kovovými sponami zaručující odolnost.

Cena v době recenze: 5 389 Kč

Polykarbonátový skleník TARGET 5000

Není otázkou, zda si pořídit skleník, ale který?! Spolehnout se v tomto směru můžete na tento kvalitní polykarbonátový typ skleníku. Svému účelu poslouží znamenitě. Skleník TARGET 5000 Dekorhome v univerzálním a zároveň klasickém designu se hodí do každé zahrady. Poslouží svému účelu na chalupě apod. Vyniká samotným provedením. Zahradní skleník, který se hodí do každé zahrady, skýtá bezproblémové užívání a dlouhou životnost. Pořízení skleníku skýtá řadu výhod. Pro někoho je tato činnost tím nejlepším odpočinkem, odreagováním, pro jiné možností, jak si zaručeně vypěstovat vlastní úrodu v BIO kvalitě a sklízet po celý rok.

Cena v době recenze: 13 195 Kč

Obloukový skleník GARDENTEC CLASSIC

Zahradní skleník GARDENTEC CLASSIC v klasickém provedení z něj činí vhodný prvek do každé zahrady. Poslouží svému účelu i na chalupě apod. Zásluhou materiálu a provedení vyniká odolností a robustností. Je rezistentní i vůči zátěži v podobě sněhu, krupobití, větru apod. Díky tomu je vhodným řešením i do vyšších oblastí. Obloukový polykarbonátový skleník skýtá dostatečný vnitřní prostor na pěstování. Díky vstupnímu vchodu umožňuje snadný přístup.

Cena v době recenze: 12 758 Kč

Skleník s podkladovým rámem v barvě antracit

Skleník s podkladovým rámem v antracitovém provedení zaujme na první pohled samotným designem. Zkrášlí tak váš venkovní prostor, a hlavně poslouží znamenitě svému účelu. Díky provedení skýtá odolnost, dostatečnou stabilitu. Ochrání rostliny uvnitř před mrazem, ale také nepříznivými podmínkami v podobě deště, větru apod. Odolný skleník je rovněž rezistentní UV záření. Oceníte jej pro samotný efekt, tak i bezproblémové užívání nevyžadující údržbu. Zásluhou provedení vyniká dlouhou životností.

Cena v době recenze: 9 019 Kč

Skleník s podkladovým rámem v barvě antracit

Skleník s podkladovým rámem v barvě antracit má kapacitu 7,933 m³ a může pojmout značný počet rostlin. Nabízí skvělé řešení pro ochranu rostlin před chladným počasím. Systém okapů umožňuje efektivní odvod vody a větrací otvor ve střeše zaručuje optimální ventilaci za velmi horkých dnů. Střešní panely je možné upevnit kovovými sponami pro dlouhou provozní životnost a výdrž. Sestavení našeho skleníku je snadné.

Cena v době recenze: 7 419 Kč

Zahradní skleník Lanitplast 4×6 m

Velký ocelový skleník výrobce LanitPlast URAL 4 x 6 m. Masivní trubkové profily zaručují vysokou odolnost. Zasklení prémiovým britským komůrkovým polykarbonátem. Konstrukce skleníku nevyžaduje stavbu žádných základů. 

Cena v době recenze: 42 330 Kč

Zahradní skleník o rozměru 2×2,5 m

Zahradní skleník Gutta Gardentec STANDARD Profi 2 x 2,5 m je obloukový zahradní skleník, který díky zesílené pozinkované konstrukci o síle plechu 1 mm zaručuje vysokou odolnost. Skleník vyniká svou kvalitou zpracování a konstrukcí bez nutnosti základů. Součástí skleníku je větrací střešní okno.

Cena v době recenze: 14 837 Kč

Obloukový skleník 3,3×6 m Dekorhome

Skleník 3,3×6 m polykarbonát Dekorhome je vhodný do každého exteriéru. Vyniká kvalitním provedením. Kombinace velmi masivních nosných oblouků z jednoho kusu oceli a svařené přední a zadní stěny skleníku tvoří z tohoto výrobku jeden z nejodolnějších.

Cena v době recenze: 21 440 Kč

Zahradní skleník s kovovou konstrukcí antracit

Odolný skleník je vyrobený z polykarbonátových desek, tepelně izolovaný a skvěle vzdoruje UV záření. Má také robustní a bezúdržbovou hliníkovou konstrukci a podkladový rám. Střešní panely je možné upevnit kovovými sponami pro dlouhou provozní životnost a výdrž. 

Cena v době recenze: 7 419 Kč

Zahradní obloukový skleník 6×1,64 m

Zahradní obloukový polykarbonátový skleník GARLIC 6 x 1,64 m nabízí díky trubkové (jeklové) ocelové konstrukci vysokou odolnost proti větru i sněhu. Díky obloukům svařovaným do celku má skleník opravdu velmi jednoduchou montáž a lze ho ukotvit jak zakopáním do země, tak na předpřipravený pevný/betonový základ.

Cena v době recenze: 13 890 Kč

Polykarbonátový skleník 3,3×8 m Dekorhome

Skleník 3,3×8 m polykarbonát Dekorhome je vhodný do každého exteriéru. Vyniká kvalitním provedením a samotným efektem. Jeden z nejodolnějších a současně na montáž nejjednodušších skleníků na českém trhu.

Cena v době recenze: 28 041 Kč

Zahradní skleník vhodný i do malého prostoru

Máte málo místa, a přesto byste si chtěli pořídit praktický zahradní skleník? Nebo naopak chcete pěstovat v menší míře, a tudíž se poohlížíte po menší variantě? Zahradní polykarbonátový skleník o rozměru 100x60x40 cm je vhodný pro předpěstování, ale také dřívější sklizeň zeleniny, bylinek apod. Skleník je řešen i pro potřebné větrání a zajištění tak adekvátní cirkulace vzduchu pro zdárný růst rostlin.

Cena v době recenze: 1 079 Kč

Skleník ke stěně s jednokřídlými dveřmi

Rádi byste si pořídili skleník, ale nedisponujete velkou zahradou? Chtěli byste menší provedení, neboť si chcete dopřát jen pěstování v menší míře? Skleník ke stěně IDA 900 vyniká provedením i co se týče velikosti. Výška skleníku činí 184 cm a jeho šíře je 132 cm. Umožní vám pohodlně si předpěstovat a pěstovat rostliny, zeleninu i byliny. Skleník má jednokřídlové posuvné dveře a rovněž střešní okna pro potřebnou cirkulaci vzduchu.

Cena v době recenze: 6 101 Kč

Zahradní pavilon na zahradničení i posezení

Zahradní pavilon Oasis PALRAM zaujme designem. Moderní provedení z něj činí originální záležitost do vaší zahrady. Pavilon oceníte ovšem nejen pro design, ale hlavně funkčnost. Pavilon je řešen dvojitými posuvnými dveřmi pro snadný vstup dovnitř a rovněž nechybí větrací okno pro náležitou cirkulaci vzduchu a zdárný růst rostlin. Můžete si tak předpěstovat rostliny, vypěstovat vlastní zeleninu, bylinky či exotické květiny apod. Stejně tak lze pavilon využít jako zahradní altán pro posezení a ochranou před deštěm.

Cena v době recenze: 28470 Kč

1 2 3