Skleníky ze skla

Skleněný zahradní altán šestiúhelník HERA 9000

Představujeme skleněný zahradní altán HERA 9000 Hexagon, vynikající výrobek, který jedním dechem definuje třídu a funkčnost. Tento prémiový skleník není jen dalším doplňkem vaší zahrady, ale vyjádřením stylu a kvality. Vyroben renomovaným výrobcem ve Velké Británii, HERA 9000 vyniká nádherným designem a pevnou konstrukcí. Kostra tohoto mistrovského díla je vyrobena z eloxovaných hliníkových profilů, které zajišťují trvanlivost a odolnost i proti těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Stěny skleníku jsou vyrobeny z 3 mm silného klasického čirého bezpečnostního skla.

Cena v době recenze: 69 981 Kč

Robustní zahradní skleník s hliníkovou konstrukcí a skleněnou výplní

Tento robustní zahradní skleník se stane úkrytem pro množení semen a pěstování zeleniny, kterou ochrání je před chladným počasím. Skleník je vyroben z odolného hliníku a oceli, je odolný vůči UV záření a tepelně izolovaný, takže poskytuje bezpečný prostor pro vaše rostliny. Má pevnou a bezúdržbovou hliníkovou konstrukci s ocelovým základním rámem pro větší stabilitu. Klasické zasklení poskytuje vynikající izolaci a ochranu před povětrnostními vlivy a zároveň nabízí jasný a nerušený výhled dovnitř i ven na vaši zahradu.

Cena v době recenze: 11 469 Kč

Skleník SIRIUS čiré sklo 3 mm Dekorhome

Skleník SIRIUS čiré sklo 3 mm Dekorhome v elegantním designu oživí váš exteriér a vyniká samotným efektem. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z kaleného čirého skla. Kalená verze skla navíc zajišťuje jeho naprostou bezpečnost – v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění.

Cena v době recenze: 80 289 Kč

Skleněný praktický zahradní skleník 1,85 m x 2,4 m x 3,18 m

Skleník Praktik II. skýtá dostatek prostoru pro zdárné předpěstování sazenic, pěstování a vůbec práci ve skleníku. Kvalitní skleník o výšce 1,85 m, šířce 2,4 m a délce 3,18 m. Rostliny ve skleníku mají jednak potřebné podmínky ke zdárnému růstu, jsou efektivně chráněny před povětrnostními vlivy a nehrozí ani nebezpečí v podobě silného deště apod., který by mohl jinak rostliny na záhoně poničit. Konstrukce skleníku je z pozinkovaného plechu a výplň je z kvalitního, odolného skla.

Cena v době recenze: 11 490 Kč

Praktický a moderní zahradní pavilon

Zahradní pavilon VITAVIA HERA 9000 ve stříbrném provedení skýtá dostatek místa pro využití k pěstování, ale také jej lze využít pro posezení a užití si času venku. Prosklení je řešené klasickým čirým bezpečnostním sklem, jenž je nerozbitné. Současně chrání proti UV, nepřízni počasí v podobě silného deště, větru, krupobití, ale také vůči zátěži v podobě sněhu apod. Pro snadný vstup slouží prostorné dvoukřídlé posuvné dveře. Pavilon má 3 střešní okna.

Cena v době recenze: 44 200 Kč

Moderní a praktický skleník na zahradu

Skleník Hobby má kvalitní kovovou konstrukci zajišťující náležitou stabilitu. Výplň je řešena kvalitním a odolným sklem. Skýtá tak dostatek potřebného místa pro předpěstování a pěstování. Výplň je řešena kvalitním a odolným sklem. Skýtá tak dostatek potřebného místa pro předpěstování a pěstování. Vchod je řešen vpředu. Dostatek místa uvnitř zajišťuje i pohodlnou práci ve skleníku. Výhodou pořízení je, že si tak můžete předpěstovat potřebné sazenice a dříve sklízet.

Cena v době recenze: 7 990 Kč

Skleněný skleník do menší zahrady

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM – skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie a je certifikovaný německou zkušebnou TÜV. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z kaleného čirého skla síly 3 mm. Čiré sklo zajišťuje výbornou světelnou propustnost, takže do skleníku je krásně vidět ze všech stran a můžete se kochat barvami pěstovnaných rostlin.

Cena v době recenze: 16 991 Kč