Přislušenství ke skleníkům

Automatický otvírač střešního okna

Automatický otvírač střešního okna v univerzálním provedení je tak vhodný pro použití střešního skleníkového okna. Je určen pro zahradní skleníky v rámci zajištění potřebné regulace teploty. Díky snadnému otevírání střešního okna skleníku zajistíte správnou regulaci, flexibilní nastavení teploty podle druhů pěstovaných rostlin, ale také potřebnou cirkulaci vzduchu mezi okolím a skleníkem. Regulace teploty ve skleníku zajistí ochranu rostlin před uhynutím.

Cena v době recenze: 1 000 Kč

Černý pěstební stůl na zahradu

Milujete pěstování, ale vaše prostorové možnosti tomu nejsou uzpůsobeny? Vůbec nevadí. Pěstovat se dá dnes i v bytech či malých zahrádkách. Jedním z velice šikovných způsobů jsou pěstební stoly, které snadno vytvoří malé úrodné políčko třeba na vašem balkoně. Tento pěstební stůl v rozměrech 95 x 80 x 35 cm nezabere příliš místa, takže jej můžete umístit v podstatě kamkoliv.

Cena v době recenze: 1 209 Kč

Stabilní a odolný hliníkový policový regál do skleníku

Možná toužíte po efektivnějším uspořádání svých výpěstků ve skleníku, nebo chcete malý prostor uzpůsobit tak, aby se do něj vešlo co nejvíce úrody, pak se jako vhodné řešení nabízí policový regál. Tento praktický pomocník je vyroben z hliníku a zvládne zatížení až 220 kg. Tři stupně regálu tak rázem rozšíří místo ve skleníku a vy zde můžete umístit třeba truhlíky s balkonovými rajčaty, bylinkami nebo chilli papričkami.

Cena v době recenze: 1 701 Kč

Červený pěstební stůl na bylinky

Nový způsob pěstování vaší oblíbé zeleniny, bylinek a květin v domácích podmínkách. Nemáte vlastní zahradu a chcete přesto záhonek na balkoně, terase nebo na pavlači? Žádný problém. Díky pěstebníkům můžete pěstovat cokoliv téměř všude a to i ve stísněných podmínkách. Pěstebníky jsou dodávány v několika velikostech a barevních provedení, takže si vybere opravdu každý!

Cena v době recenze: 1 209 Kč

Textilie do skleníků Wenko proti plevelu – 2 x 120 x 300 cm

Textilie Wenko funguje proti plevelům zcela bez chemikálií. Tato metoda je biologická a ekologická. Textílie je extrémně pevná a má vysokou odlonost proti tahu a roztržení. Textílie brání plevelu proti slunečnímu záření a tím je růst plevelu potlačen. Živiny, vzduch a voda pronikají neomezeně.

Cena v době recenze: 128 Kč