Pařeniště

Levné polykarbonátové pařeniště s hlinikovými profily

Hledáte cenově dostupné pařeniště svou zahradu? Díky své nízké ceně a kvalitním vlastnostem je dokonalým doplňkem každé zahrady. Pařeniště má plochu 1,2 m2 a je vyroben z hliníkových profilů, takže je pevné a odolné. Polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV filtrem poskytuje vynikající tepelnou izolaci a chrání vaše rostliny před jarními a přízemními mrazíky. Jednou z výrazných vlastností tohoto pařeniště jsou jeho dvoustěnné polykarbonátové desky.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Pařeniště 150×75 cm se základnou z pozinkovaného plechu

Uvelebte saláty v pařeništi o rozměrech 150×75 cm, botanickém ráji v podstavci z pozinkovaného plechu, který je ztělesněním pevnosti a odolnosti. V této svatyni kraluje G21 GZ11, vyšší XL bezúdržbový pařník, jehož robustní a stabilní základna je důkazem neochvějné pevnosti. Není to jen pařník, je to strážce, který drží svůj tvar proti náporu přírody a času. Odolnost této stavby není jen fyzická, ale i symbolická. Stojí jako maják vytrvalosti a přežití, který si udržuje svou podobu uprostřed výzev prostředí.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Levné dřevěné pařeniště se sedlovou střechou

Levné dřevěné ohniště se sedlovou střechou je praktickým a cenově dostupným řešením Pokud na své zahradě brzy z jara pěstovat čerstvé saláty. Tento malý zahradní skleník je vyroben z polykarbonátových desek a masivního jedlového dřeva, takže je robustní a má dlouhou životnost. Je dostatečně hluboký a široký, aby pojal velké množství půdy, což vám umožní pěstovat širokou škálu rostlin, zeleniny, bylinek a květin.

Cena v době recenze: 2 931 Kč

Dvoudílné polykarbonátové pařeniště 120 x 100 cm

Chcete co nejlépe využít svou zahradu? Pak je pro vás malý přízemní dvoudílný skleník tou nejlepší volbou. Slibuje, že díky svým dobrým tepelně izolačním vlastnostem ochrání vaše rostliny před jarními a přízemními mrazíky. Tyto pařeniště jsou vyrobeny z vysoce kvalitních dvoustěnných polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm s UV filtrem a patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Malé polykarbonátové pařeniště 75 x 100 cm na saláty

JUWEL BIOSTAR 1000 je první polykarbonátové pařeniště s automatickým ventilačním systémem, který je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít čerstvé domácí saláty již brzy z jara, ale nemá na pěstování příliš času. Automatické otevírání otevírá střechu v závislosti na teplotě a zavírá se, když se ochladí, což šetří čas a odpadá nutnost hlídání větrání. Automatické otevírání je součástí balení a snadno se instaluje.

Cena v době recenze: 6 536 Kč

Skleník antracitový 100x100x77 cm

Skleník antracitový o rozměru 100x100x77 cm je vhodným řešením jak na zahradu, ale také terasu či balkon. Je tak dostupnou záležitostí takřka pro každého, kdo si chce užít potěšení ze zahradničení. Je vyroben z odolného materiálu zajišťující stabilitu, bezproblémové užívání a dlouhou životnost. Nechybí ani zásadní možné větrání v rámci cirkulace pro zdárný růst rostlin ve skleníku. Zároveň jsou rostliny, semena, sazenice uvnitř skleníku chráněny před nepříznivým počasím. Dopřejte si pěstování a vlastní úrodu i na malé zahrádce či balkonu, a to prostřednictvím tohoto moderního skleníku.

Cena v době recenze: 2 549 Kč

Zahradní pařeniště z masivního materiálu

Pařeniště z masivu vyniká kvalitou provedení, designem a precizním zpracováním. Pařeniště díky designu bude o to lépe vypadat v každé zahradě. Díky provedení a kvalitnímu materiálu je zárukou bezproblémového využití a dlouhé životnosti. Propracovaný design střechy zaručuje rostlinám teplo a ochranu před nepříznivým počasím. Pařeniště skýtá dostatečný prostor pro pěstování zeleniny, rostlin, bylin. Umožní vám tak i předpěstování sazeniček, dřívější sklizeň některé zeleniny.

Cena v době recenze: 4 439 Kč

Polykarbonátové pařeniště se 2 víky

Rádi byste si vypěstovali vlastní byliny? Chcete si předpěstovat sazeničky, ale nemáte dostatek prostoru pro pořízení skleníku? Polykarbonátové pařeniště se 2 víky díky rozměru se vejde i do malého prostoru a zároveň skýtá dostatek místa pro vaše pěstitelské potěšení a úspěchy v podobě sklizně. Polykarbonátové pařeniště je odolné vůči teplotnímu rozmezí od -25 až do + 60 °C. Díky provedení a materiálu je rezistentní vůči UV záření. Zároveň si sami můžete snadno regulovat intenzitu světla, vzduchu, tepla i vlhkosti.

Cena v době recenze: 1 469 Kč

Pařeniště z impregnované borovice

Dřevěné pařeniště je perfektní volbou pro nadšené zahrádkáře, kteří by svou zahradu rádi oživili dalšími květinami a jinými rostlinami. Unikátní design střechy napomáhá zadržení tepla a zároveň chrání před chladem.

Cena v době recenze: 1 439 Kč

Pařeniště o rozměru 200x50x35 cm z dřevěného masivu

Dřevěné pařeniště je perfektní volbou pro nadšené zahrádkáře, kteří by svou zahradu rádi oživili dalšími květinami a jinými rostlinami. Tento vyvýšený záhon má jednoduché rustikální provedení s pevnou konstrukcí a jeho přírodní design lze krásně sladit s jakýmkoli venkovním prostorem. Do našeho záhonu se vejde značné množství zeleně a různých květin. Je vyrobený z vysoce kvalitního impregnovaného borového dřeva, které je trvanlivé a odolné jak vůči povětrnostním vlivům, tak vůči tlení.

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Praktický menší polykarbonátový skleník pařeniště

Zahradní polykarbonátový skleník | 100 x 100 x 48 cm. Praktický skleník ve kterém se bude Vašim rostlinám výborně dařit. Ideální pro samopěstitele zeleniny, bylinek a květin. Pevná a stabilní konstrukce ze slitiny hliníku je osazena polykarbonátovými dutinkovými deskami. I když je skleník vyroben z moderních, funkčních materiálů, díky svému klasickému designu se všude stane krásným doplňkem zahrad městských i venkovských.

Cena v době recenze: 1 559 Kč

Praktické pařeniště vhodné do každého exteriéru

Pařeniště o rozměru 100x60x40 cm je vhodné do každé zahrady či terasy. Mini skleník je nezbytný pro pěstování rostlin, bylin a květin doma. Je odolný vůči mechanickému poškození, lehký a snadno se instaluje. Skleník zrychluje růst a zlepšuje efektivitu plodin, dává možnost prodloužit vegetační období rostlin vytvořením vlastního mikroklimatu.

Cena v době recenze: 799 Kč

Praktické pařeniště z hliníku a polykarbonátu

Pařeniště je ideální pro jarní rychlení zeleniny. Podsada a konstrukce oken je vyrobena z žárově zinkovaného profilovaného plechu, jako výplň oken je použit polykarbonát o síle 4 mm.

Cena v době recenze: 4 078 Kč

Miniskleník Plant Inn Twin Purta

Pokud milujete praktické moderní vychytávky, pak vás zajisté zaujme tento zajímavý a velmi šikovný zvýšený skleník. Ocení ho nejen pěstitelé, kteří nemají prostor na budování velkých užitkových zahrad, ale také ti, co si chtějí vypěstovat pár čerstvých a zdravých rajčátek do svěžího salátu. Horní část tohoto mini skleníku je vyrobena z dutinkového polykarbonátu o tloušťce 4 mm.

Cena v době recenze: 7 108 Kč

Zahradní polykarbonátové pařeniště 100 x 110 x 40 cm

Nemusíte být profesionálními zahradníky, ani nepotřebujete lán pole, abyste si vypěstovali čerstvou a zdravou zeleninu. Spoustu radosti dokáže zařídit i tento praktický zahradní skleník o rozměrech 100 x 110 x 40 cm. Je ideálním řešením, když chcete mít trochu sezonní zeleniny pro vlastní spotřebu nebo třeba krásné květiny do vázy. Skleník je dostatečně vysoký pro pěstování nejrůznějších druhů plodin a rostlin a poskytne jim ideální podmínky.

Cena v době recenze: 1 349 Kč

Levné pařeniště Heka solo 100 x 60 cm

Pařeniště Heka solo z polykarbonátu je ideální volbou pro jarní rychlení a předpěstování zeleniny, ale i k pozdějšímu překrytí teplomilných rostlin. Pařeniště Heka se šikmou odklápěcí stříškou je vyrobeno z hliníkových profilů a dutinkových polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm. Pařeniště se skládá z pevných obvodových stěn a odklápěcího vrchního dílu s aretací. Použitý dutinkový polykarbonát má lepší tepelněizolační vlastnosti oproti běžnému jednoduchému sklu.

Cena v době recenze: 845 Kč