Levný polykarbonátový skleník 2,5×1,85 m Palram Multiline

Levný polykarbonátový skleník 2,5x1,85 m Palram Multiline
Kompaktní zahradní skleník z polykarbonátu
Kompaktní zahradní skleník z polykarbonátu
Levný polykarbonátový skleník s větracími okny
Levný polykarbonátový skleník s větracími okny

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Dámy a pánové, dovolte mi, abych vám představil další velkou novinku ve světě skleníků – levný polykarbonátový skleník Palram Multiline 6×8 m. Toto není jen tak ledajaký skleník. Je to něco jako Beyoncé mezi skleníky, která udává nové trendy a díky níž všechny ostatní skleníky vypadají, jako by patřily do garážového výprodeje. Díky svému čistému, krásnému tvaru a robustní konstrukci je to jako mít na zahradě miniaturní Eden Project. A co je na tom nejlepší? K jeho sestavení nepotřebujete tým inženýrů ani titul z raketové vědy. Stačí volný víkend a voilá! Máte špičkový skleník.

Víme, že v poslední době je trend těžkých a nebezpečných skleněných skleníků, které jsou náročnější než diva na koncertním turné. Ale proč byste se s tím trápili, když můžete mít náš lehký, prakticky nezničitelný polykarbonátový skleník? Je to jako rozhodnout se postavit Eiffelovu věž z párátek, když můžete použít jen ocel. A stejně jako naši přátelé v Německu a Anglii, i u nás stále více lidí prozře (doslova i obrazně) a vyhazuje ty staré skleněné pasti za naše cenově dostupné, bezpečné a snadno postavitelné skleníky. Proč tedy zůstávat u starého, když můžete mít nové? Pamatujte, že tráva (nebo v tomto případě rostliny) je ve skleníku Palram Multiline vždy zelenější!

Nejkvalitnější skleníky už mnoho let vyrábí společnost Palram, která je zároveň i jedním z největších výrobců špičkového polykarbonátu, který používají světoví architekti i při tak náročných stavbách, jako byl olympijský stadión v Řecku nebo v Číně a na stovkách dalších staveb po celé zemi. Chcete-li se po mnoho let těšit z opravdu kvalitního výrobku a využít veškeré technické know-how lídra na trhu, doporučujeme Vám zvolit skleník od společnosti Palram.

Prakticky nerozbitné stěny a střecha ze špičkového dvojitého polykarbonátu Palram udržují ve skleníku optimální teplotu a chrání rostliny před přímým slunečním zářením. Unikátní systém snadného nasunutí polykarbonátových panelů do hliníkových profilů bez použití přídavných zajišťovacích prvků. Nerezová konstrukce ze silných hliníkových profilů. Propustnost světla přes 70%. Pevný transportní obal, přehledný návod k sestavení, veškerý spojovací materiál v balení

Velké dveře na pantech mohou být namontovány z levé i pravé strany. Snadný systém nasunutí desek do obvodových profilů. Špičková konstrukce i materiály odolné proti větru, sněhu. Magnetický zámek otevřených dveří. Uzamykatelný zámek dveří. Jednotné konstrukční profily pro snadnou údržbu nebo servis. Rozměrné ventilační okno.

Účinná ventilace a okapové žlaby. Velkorysý prostor nad hlavou pro snadný pohyb uvnitř skleníku. Nevyžaduje údržbu, životnost desítky let. Pohodlné velké dveře s magnetickým zámkem otevřené polohy. Prakticky nerozbitné polykarbonátové panely špičkové kvality. Účinná UV ochrana chrání vnitřní vybavení skleníku. 100% UV ochrana chrání panely před křehnutím a žloutnutím (toto je běžný jev u většiny čínských skleníků s deskami z velmi nekvalitního polykarbonátu a se špatnou UV vrstvou). Ocelová pozinkovaná základna. Unikátní konstrukce ze silných hliníkových profilů odolným rzi – taková konstrukce si snadno poradí s větrem (je nutné pouze kvalitní připevnění k zemi) i s přívaly sněhu. Kvalita materiálu, hloubka drážek a šířka profilů je konstrukčně úplně na jiné úrovni než u jakéhokoliv levného skleníku, který pochází většinou z Číny.

Lehké, nerozbitné polykarbonátové panely. Jsou odolné nejen proti běžnému mechanickému poškození, vznikající při práci ve skleníku, okolo něj či při sportovních aktivitách na zahradě. Jelikož jsou vyrobeny ve špičkové kvalitě největším výrobcem na světě – společností Palram, nezmění své vlastnosti ani zabarvení po desítky let. Žádné sklo, které se může roztříštit nebo prasknout. Unikátní systém zasouvání panelů bez nutnosti dalších zajišťovacích prvků. Přehledný návod, který Vás krok po kroku provede montáží. Konstrukční prvky skleníků Palram jsou jednotné, proto nikdy není problém s náhradními díly ani po mnoha letech.

Základní vlastnosti

  • Rozměry skleníku (D x Š x V) (cm): 250 x 185 x 209
  • Plocha skleníku (m2): 4,63
  • Výška stěny (cm): 127
  • Rozměr dveří (V x Š) (cm): 171 x 56,3
  • Materiál rámu: rozšířené hliníkové profily
  • Barva rámu: stříbrná
  • Materiál desek (střecha): komůrkový polykarbonát 4 mm se 100% UV ochranou
  • Materiál desek (stěny): komůrkový polykarbonát 4 mm se 100% UV ochranou
  • Základna: součást balení

Cena v době recenze: 10 499

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levný polykarbonátový skleník 2,5×1,85 m Palram Multiline.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Boční polykarbonátový skleník ke zdi domu, ideální na rajčata

Boční polykarbonátový skleník ke zdi domu, ideální na rajčata

» Další Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m se 4 mm polykarbonátem s UV ochranou

Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m se 4 mm polykarbonátem s UV ochranou