Velký profesionální zahradní skleník z polykarbonátu Palram Balance 8×12

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Skleník Palram Balance 8×12 je velký a profesionální zahradní skleník z polykarbonátu. Je součástí nové řady špičkových skleníků Essence, které nabízejí kombinaci čistého a krásného tvaru, robustní konstrukce, snadné montáže a perfektního výkonu. Tento skleník je navržen s nejpevnějším rámem a jeho součástí je i základna z pozinkované oceli. Díky tomu je skleník odolný a vydrží různé povětrnostní podmínky.

Jednou z klíčových vlastností skleníku Palram Balance 8×12 jsou jeho prakticky nerozbitné stěny a střecha, které jsou vyrobeny ze špičkového dvojitého polykarbonátu Palram. Tento materiál zajišťuje nejen vynikající odolnost, ale také pomáhá udržovat optimální teplotu uvnitř skleníku. Dvojitý polykarbonát funguje jako izolant, který zabraňuje tepelným ztrátám v chladných měsících a minimalizuje tepelné zisky v horkých měsících. Díky tomu jsou rostliny uvnitř skleníku chráněny před extrémními teplotami a vytvářejí stabilní a ideální prostředí pro pěstování. Kromě toho slouží polykarbonátové stěny a střecha také k ochraně rostlin před přímým slunečním zářením. Sluneční světlo je sice pro růst rostlin nezbytné, ale nadměrné vystavení přímému slunečnímu záření může být škodlivé. Dvojitý polykarbonát Palram sluneční světlo filtruje, snižuje jeho intenzitu a zabraňuje poškození rostlin. To umožňuje řízené a vyvážené vystavení světlu a zajišťuje zdravý růst rostlin.

Unikátní systém snadného nasunutí polykarbonátových panelů do hliníkových profilů bez použití přídavných zajišťovacích prvků. Nerezové konstrukce ze silných hliníkových profilů s přídavným vyztužením snadno odolá i velké sněhové nadílce. Pevný transportní obal, přehledný návod k sestavení, veškerý spojovací materiál obsahem balení. Nová řada špičkových dvoudveřových skleníků řady BALANCE Vás okouzlí nejenom velkorysým prostorem, ale i praktičností, krásným vzhledem s krystalicky čirými stěnami, robustní konstrukcí, snadnou montáží a dokonalými užitnými vlastnostmi.

I zákazníci u nás opouštějí trend těžkých, nebezpečných (sklo) a na přepravu, sestavení a ukotvení velmi náročných skleněných skleníků a orientují se, podobně jako zákazníci v Německu či Anglii na lehké, prakticky nezničitelné a bezpečné polykarbonátové skleníky za velmi příznivou cenu, které si navíc každý může za víkend postavit svépomocí sám. Nejkvalitnější skleníky už mnoho let vyrábí společnost Palram, která je zároveň i jedním z největších výrobců špičkového polykarbonátu, který používají světoví architekti i při tak náročných stavbách, jako byl olympijský stadión v Řecku nebo v Číně a na stovkách dalších staveb po celé zemi. Chcete-li se po mnoho let těšit z opravdu kvalitního výrobku a využít veškeré technické know-how lídra na trhu, doporučujeme Vám zvolit skleník od společnosti Palram.

Závěrem lze říci, že skleník Palram Balance 8×12 je vysoce kvalitní a profesionální zahradnické řešení. Jeho robustní konstrukce, snadná montáž a optimální výkon z něj činí ideální volbu jak pro profesionální zahradníky, tak pro hobby zahrádkáře. Použití vysoce kvalitního dvojitého polykarbonátu Palram v jeho stěnách a střeše zajišťuje odolnost, regulaci teploty a ochranu před přímým slunečním zářením. Ať už chcete pěstovat květiny, zeleninu nebo jiné rostliny, tento skleník poskytuje dokonalé prostředí pro jejich růst a vývoj.

Základní vlastnosti

  • Rozměry skleníku (D x Š x V) (cm): 366 x 242,5 x 231
  • Plocha skleníku (m2): 8,88
  • Výška stěny (cm): 123,5
  • Rozměr dveří (V x Š) (cm): 116 x 196,5
  • Materiál rámu: rozšířené hliníkové profily
  • Barva rámu: stříbrná
  • Materiál desek (stěny): luxusní čirý polykarbonát se 100% UV ochranou
  • Materiál desek (střecha): komůrkový polykarbonát 4 mm se 100% UV ochranou
  • Základna: součást balení
  • Ventilační okno: 2 velká

Cena v době recenze: 22 999

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Velký profesionální zahradní skleník z polykarbonátu Palram Balance 8×12.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce

Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce

» Další Hliníkový skleník ke zdi - levná zimní zahrada

Hliníkový skleník ke zdi – levná zimní zahrada