Levný zahradní polykarbonátový skleník z kvalitních pozinkovaných profilů

Levný zahradní polykarbonátový skleník z kvalitních pozinkovaných profilů
Polykarbonátový skleník pro menší zahrádky
Polykarbonátový skleník pro menší zahrádky
Velké větrací okno skleníku
Velké větrací okno skleníku
Bytelná zdvojená konstrukce z hliníku
Bytelná zdvojená konstrukce z hliníku

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 0.0/10

Vstupte do světa pohodového zahradničení s levným zahradním polykarbonátovým skleníkem. Tento zázrak techniky je vyroben z vysoce kvalitních pozinkovaných profilů, které zaručují bezkonkurenční pevnost a odolnost. Už se nebudete muset obávat, že drsné přírodní podmínky uškodí vašim milovaným rostlinám. Díky své robustní konstrukci je tento skleník postaven tak, aby odolal zkoušce času, a poskytuje bezpečné útočiště pro vaši choulostivou zeleň.

Prosklení tohoto skleníku je skutečně pozoruhodné. Je použita 4 mm silná polykarbonátová výplň dutin, která zajišťuje optimální izolaci a ochranu vašich rostlin. To však není vše. Polykarbonát je z jedné strany opatřen UV filtrem, který zabraňuje jeho žloutnutí a deformaci pod palčivým sluncem. To znamená, že váš skleník zůstane po dlouhá léta v neporušeném stavu a zachová si svou průhlednost a funkčnost. Skleníky z polykarbonátu udržují jednou tolik tepla, co klasické (skleněné) skleníky. Při zatažené obloze se polykarbonátové skleníky ohřejí rychleji než skleníky klasické. Dostatečně pevná a robustní konstrukce umožňuje výměnu polykarbonátu za sklo.

Jednou z klíčových výhod tohoto skleníku jsou jeho výjimečné tepelně izolační vlastnosti. Kombinace vysoce kvalitních pozinkovaných profilů a polykarbonátového zasklení s UV filtrem vytváří prostředí, které je dokonale vhodné pro pěstování nejrůznějších rostlin. Rozlučte se s kolísáním teplot a nestabilními podmínkami. S tímto skleníkem vytvoříte kontrolované a pečující prostředí, ve kterém se bude vašim rostlinám dařit.

Ať už jste zkušený zahradník, nebo teprve začínáte, levný zahradní polykarbonátový skleník je nezbytným doplňkem vašeho venkovního prostoru. Jeho přijatelná cena neznamená kompromis v kvalitě, což vám zaručí, že za své peníze dostanete tu nejlepší hodnotu. Tak proč čekat? Udělejte první krok k vytvoření kvetoucí zahradní oázy a investujte do tohoto výjimečného skleníku ještě dnes. Vaše rostliny vám za to poděkují.

Základní vlastnosti

  • rozměry výrobku: 251 x 202 x 191 cm (š x v x h)
  • výška stěny: 156 cm
  • plocha pro pěstování: 4,8 m2
  • výška dveří: 156 cm
  • tloušťka polykarbonátových desek: 4 mm
  • hmotnost: 55 kg

Cena v době recenze: 10 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levný zahradní polykarbonátový skleník z kvalitních pozinkovaných profilů.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Skleněný zahradní altán šestiúhelník HERA 9000

Skleněný zahradní altán šestiúhelník HERA 9000

» Další Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce

Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce