Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m se 4 mm polykarbonátem s UV ochranou

Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m se 4 mm polykarbonátem s UV ochranou
V přední části polykarbonátového skleníku jsou velké vstupní dveře
V přední části polykarbonátového skleníku jsou velké vstupní dveře
Obloukový polykarbonátový skleník s variabilní délkou
Obloukový polykarbonátový skleník s variabilní délkou
Na zadní stěně skleníku je umístěné velké větrací okno
Na zadní stěně skleníku je umístěné velké větrací okno

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Představte si pevnost samoty, útočiště uprostřed zahrady, kde rajčata rostou nejen v klidu, ale i navzdory bohům počasí. Představte si zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m, maják zahradnické naděje, který se tyčí uprostřed vašich růží, hortenzií, sedmikrásek a snů. Není to jen obyčejný skleník, je to svědectví o houževnatosti rajčat, pomník našemu oblíbenému ovoci – zelenině (ano, stále o tom vedeme debatu). A co dodává tomuto nádhernému skleníku odolnost? No, je to pevná ocelová konstrukce, která se směje silným větrům a sněhovým bouřím. Tato odvážná konstrukce říká: “Jen do toho, matko přírodo! Můžeš foukat a foukat, ale tenhle skleník nesundáš.”

Ale není to jen síla, je tu i spousta rozumu. Obloukový polykarbonátový zahradní skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m je vybaven 4 mm zdravotně nezávadným polykarbonátem s UV ochranou. To je sice hodně slov, ale znamená to, že poskytuje bezpečný úkryt vašim drahocenným rajčatům před ostrým a škodlivým UV zářením. Je to jako opalovací krém pro vaše rostliny!

A pokud by to všechno nebylo dostatečně působivé, montáž tohoto skleníku je jednoduchá jako facka. Díky obloukům přivařeným k jednotce je jeho sestavení tak snadné, že byste to pravděpodobně zvládli i se zavázanýma očima. I když to nedoporučujeme – bezpečnost především! Jakmile skleník sestavíte, můžete ho ukotvit zakopáním do země nebo postavením na pevný či betonový základ. Tento skleník se nikam nehne. Je tu, aby zůstal a poskytoval vám šťavnatá rajčata po celý rok. Tak směle do toho, seznamte se s budoucností pěstování rajčat – zahradním obloukovým polykarbonátovým skleníkem LEGI TOMATO 4 x 2 m. Vaše zahrada (a vaše saláty) vám poděkují!

Obloukový skleník skleník značky LEGI TOMATO 4 x 2 m z polykarbonátu je tvořen z extra robustních galvanicky zinkovaných ocelových trubek (jeklů) 20 x 20 mm. Pozinkovaná úprava chrání rám skleníku proti korozi. Profil je zinkovaný z vnější i vnitřní strany. Svařované spoje jsou ošetřeny zinkovým nátěrem. Díky těmto parametrům vyniká skleník svou odolností a robustností. Odolnost proti zátěži (sníh atp.) je až 80 kg/m2 – vhodný do nižších a středních (méně větrných) oblastí. Zasklení skleníku je tvořeno čirým dutinkovým (komůrkovým) polykarbonátem o tloušťce 4 mm s UV ochranou díky které nekřehne a nežloutne. Polykarbonát je certifikovaný a splňuje veškeré podmínky zdravotní nezávadnosti.

Základní vlastnosti

 • Šířka: 2 m
 • Výška: 2 m
 • Délka: 4 m
 • Zasklení: Zdravotně certifikovaný polykarbonát 4 mm
 • Hmotnost: 72 kg
 • UV ochrana: ANO (jednostranná)
 • Materiál konstrukce: Trubková (jeklová) galvanicky zinkovaná ocel
 • Rozteč oblouků: 1 m
 • Tloušťka profilu: 0,7–0,85 mm
 • Rozměr profilu: 20 x 20 mm
 • Dveře čelní: 2 ks jednokřídlé pantové dveře (skleník je průchozí)
 • Šířka x výška dveří: 82 x 179 cm
 • Větrací okno čelní: 2 ks (z každé strany 1 ks – 36 x 81,5 cm) – vyklápěcí

Cena v době recenze: 13 450

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 4 x 2 m se 4 mm polykarbonátem s UV ochranou.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Levný polykarbonátový skleník 2,5x1,85 m Palram Multiline

Levný polykarbonátový skleník 2,5×1,85 m Palram Multiline

» Další Skleněný zahradní altán šestiúhelník HERA 9000

Skleněný zahradní altán šestiúhelník HERA 9000