Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce

Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce
Zahradní skleník se základnou zdarma
Zahradní skleník se základnou zdarma
Praktické a jednoduché zavírání dveří skleníku
Praktické a jednoduché zavírání dveří skleníku
Větrací okno skleníku
Větrací okno skleníku

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.8/10

Jste vášnivým milovníkem rostlin? Chcete svůj koníček zahradničení posunout na vyšší úroveň? Pak už nehledejte nic jiného! Představujeme vám úžasný polykarbonátový skleník CRAFTFIELD o rozměrech 3,64 m x 1,82 m. Tento skleník je splněným snem zahrádkářů, který byl navržen speciálně pro ochranu vašich drahocenných rostlin před jakoukoli nepřízní počasí. Už se nemusíte bát, že by vaše milované rostliny poškodil prudký vítr, silný déšť nebo dokonce kroupy. S tímto skleníkem budou vaše rostliny v bezpečí, ať už jim matka příroda postaví do cesty cokoli.

Jednou z klíčových vlastností tohoto polykarbonátového skleníku CRAFTFIELD je jeho vynikající tepelná izolace. To znamená, že i v chladných měsících budou mít vaše rostliny pohodlí a teplo, což jim umožní prospívat a růst. Skleník navíc poskytuje vašim rostlinám dokonalé světelné podmínky a zajišťuje jim správné množství slunečního světla pro zdravý růst. Rozlučte se se slabými a nohatými rostlinami a přivítejte bujnou a živou zeleň! Kvalita tohoto zahradního polykarbonátového skleníku je skutečně pozoruhodná. Polykarbonátové plastové desky použité v jeho konstrukci jsou vyplněny UV filtrem, který poskytuje dodatečnou ochranu vašich rostlin před škodlivým UV zářením. A nejen to, skleník je vyroben z robustních eloxovaných hliníkových profilů, které zajišťují jeho odolnost a dlouhou životnost. Můžete se spolehnout, že tento skleník obstojí ve zkoušce času a bude i nadále poskytovat dokonalé prostředí pro rozkvět vašich rostlin.

Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních polykarbonátových desek síly 4 mm. Polykarbonátové prosklení je do hliníkových H-profilů zasunuté po obvodě. Jedná se o řešení, které významně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Doporučujeme montáž např. na betonovou nebo dlážděnou terasu nebo předem připravených povrch, dřevěná podlaha, deska apod.

Tento skleník s jednoduchými výklopnými dveřmi a větracím okénkem nabízí pohodlí a funkčnost. Snadno se dostanete ke svým rostlinám a poskytnete jim potřebnou péči, zatímco větrací okénko umožňuje správnou cirkulaci vzduchu a zabraňuje tak problémům s vlhkostí nebo plísněmi. Tento polykarbonátový skleník CRAFTFIELD má skutečně vše – ochranu, izolaci, osvětlení a funkčnost – a je tak nejlepší volbou pro každého zahrádkáře-zájemce. Tak proč čekat? Pozvedněte své zahradničení na novou úroveň s polykarbonátovým skleníkem CRAFTFIELD. Vaše rostliny vám za to poděkují!

Základní vlastnosti

  • VELIKOST : 3.64 m x 1,82 metru
  • VÝŠKA : 2,08 metru
  • 2 x VÝKLOPNÉ VENTILAČNÍ OKNO
  • POLYKARBONÁTOVÉ PROSKLENÍ S UV FILTREM
  • MATERIÁL : KONSTRUKCE Z KVALITNÍCH ELOXOVANÝCH AL PROFILŮ
  • PROSKLENÍ :
  • Střecha – tepelně izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky
  • Kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV FILTREM
  • VÝBORNÉ TEPELNĚ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Cena v době recenze: 9 999

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Polykarbonátový skleník 3.64 m x 1,82 metru akce.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Levný zahradní polykarbonátový skleník z kvalitních pozinkovaných profilů

Levný zahradní polykarbonátový skleník z kvalitních pozinkovaných profilů

» Další Velký profesionální zahradní skleník z polykarbonátu Palram Balance 8x12

Velký profesionální zahradní skleník z polykarbonátu Palram Balance 8×12